ESEMÉNYNAPTÁR

2024. Áprilisi programok

Április 8.

Kompetenciamérés 6.b

Április 8-9.

Kis-érettségi 10. és 10.b szóbeli (magyar, angol)

Április 8-10.

Tanulói adatlapok módosítása

Április 8-12.

Digitális Témahét

Április 9.

SNI-RAK: Versmondó verseny
Biológia próbaérettségi (12.b biológia fakultációsok, 4 fő)

Április 9-10.

Kompetenciamérés 6.c 

Április 10-12.

Kompetenciamérés 6.a 
Kompetenciamérés 10.a

Április 11.

8:00-9:45 Nyílt órák az alsó tagozaton a leendő elsősöknek és szüleiknek
Atlétika Diákolimpia lány (esőnap 18.)
Költészet napja, a Nagy versmondás

Április 12.

Digitális Témahét/ English Reading Comptetition
Terror háza látogatás (érettségizők)
Hevesy György Kémiaverseny Pest megyei fordulója
Atlétika Diákolimpia fiú
9:30-tól „Aranyos percek ” a város óvodásainak

Április 13-15.

Nobel díjasok és Tehetséges Diákok Konferenciája, Szeged (9.b-ből 3-5 diák)

Április 17.

Nyílt óra 3.b

Április 17-19.

Megemlékezés a holocaust áldozatairól

Április 17.,19.,29.,30.

Osztályozó vizsgák az előrehozott érettségizőknek (írásbeli, szóbeli)

Április 18.

8:00 Nyílt óra 3.a
8:00 – 18:00 Elsősök beiratása

Április 19.

8:00 – 17:00 Elsősök beiratása

Április 20.

Országos környezetvédelmi pályázat továbbítása

Április 22-26.

Erasmus- ciprusi csoport fogadása (Traditions)
Fenntarthatósági Témahét

Április 23.

16:00 Fogadó órák minden tagozaton

Április 29-30.

Kompetenciamérés 8.b

Április 10-12.

Papírgyűjtés:
ÁPRILIS 10, SZERDA:
7:00-8:00; 14:00-17:00
ÁPRILIS 11, CSÜTÖRTÖK:
7:00-8:00; 14:00-17:00
ÁPRILIS 12, PÉNTEK:
7:00-8:00

2024. Márciusi programok

Március 1.

Arany napok
SNI-RAK: Szépolvasó verseny

Március 4.

10.a színházlátogatás

Március 4-6.

Pénz Hét (Pénz nap)

Március 5-9.

Erasmus- olasz partner fogadása

Március 6.

Iskolák közötti futsal verseny 7-8. évf.
II. kcs. fiú Labdarúgás Diákolimpia

Március 6-8.

Szóbeli felvételik a gimnáziumi tagozaton 0001 tagozat

Március 7.

16:30 „Nyitva van az Arany-kapu” beiskolázási program 3. alkalom

Március 7-8.

Szóbeli felvételik a gimnáziumi tagozaton 0005 tagozat
Tanítás nélküli munkanap Beiskolázási napok – gimnáziumi tagozat

Március 8.

Városi vers- és prózamondó verseny elődöntő/gimn. idegen nyelv
Tanítás nélküli munkanap Beiskolázási napok – általános iskola

Március 13.

II. kcs. fiú Labdarúgás Diákolimpia 2. forduló (BUBI)

Március 14.

Nemzetközi Pí-nap
Március 15-i műsor
10-11:00 Nemzetközi Kenguru Matematika verseny
11:13:00 Angol nyelvű olvasóverseny 4-5. évfolyam
18:00-0:00 ARANY PROM BÁL gimiseknek

Március 15.

Városi ünnepségen való részvétel és koszorúzás DÖK képviselőkkel

Március 19.

8:00 – 8:45 Nyílt óra – 2.b osztály

Március 20.

II. kcs. fiú Labdarúgás Diákolimpia 3. forduló (BUBI)

Március 21.

16:30 „Nyitva van az Arany- kapu” beiskolázási program 4. alkalom

Március 22.

Ideiglenes felvételi jegyzék nyilvánosságra hozatala

Március 26.

Nyílt óra – 2.a osztáy

Március 26-27.

Kis-érettségi 10. és 10.b írásbeli magyar, angol

Március 27.

Tehetségnap
SNI-RAK: Autizmus világnapi séta

Március 28. - Április 5.

TAVASZI SZÜNET (szünet előtti utolsó tanítási nap: március 27., szerda – szünet utáni első tanítási nap április 8., hétfő)

2024. Januári programok

Január 8-11.

8:00 – 11. a és 11. b osztály történelem, matematika írásbeli és szóbeli kisérettségi

Január 8-19.

Egyéni munkarendes, vendégtanulók osztályozó vizsgái

Január 8. -

01.08. – 02.09. Szülői értekezletek

Január 11.

Törökbálint V-VI. kcs lány Röplabda Diákolimpia
Labdarúgás Diákolimpia IV.kcs Műfüves pálya BUBI 1-2. forduló

Január 12.

Educatio kiállítás 11. évfolyam
NYEK féléves vizsgái

Január 15.

Kosárlabda III. kcs. 3.forduló Kosárlabda Csarnok

Január 19.

Kosárlabda Diákolimpia V-VI. kcs Kosár Csarnok

Január 20.

10:00 – 4. osztályosok központi egységes írásbeli felvételi vizsgája
10:00 – 8. osztályosok központi egységes írásbeli felvételi vizsgája

Január 22.

A Magyar Kultúra Napja, szépíró verseny

Január 26.

Félévi értesítők kiosztása

Január 27.

Úszó diákolimpia Százhalombatta

Január 29.

Szóbeli vizsga angol nyelvből 8. évfolyam (házivizsga)

Január 30.

14:00 – a 4. és 8. osztályosok központi egységes írásbeli pótfelvételije

2023. Decemberi programok

December 1.

Egészség nap (projektnap)
11:40 DÖK gyűlés

December 5.

16:00 – 17:30 7. és 10. évfolyam igényelt laptopok kiosztása

December 6.

Télapó látogat az iskolába
8:00 – 12:00 Mikulásváró „buli” a tornateremben alsótagozaton
13:00 – 15:00 Mikulásváró „buli” a tornateremben 5. 6. évfolyam

December 7.

Bécs Adventi kirándulás

December 8.

8:00 – 13:00 Mobil Planetárium

December 11.

10:00 Karácsonyfa díszítés a Főtéren, utána „Kakaó-Party” a BKK-ban
Kézilabda Diákolimpia IV. kcs lány
SNI-RAK Karácsonyi vásár

December 12.

SNI-RAK Karácsonyi vásár
8:00 Törökbálint V-VI. kcs lány Röplabda Diákolimpia
Kézilabda Diákolimpia IV. kcs fiú

December 13.

9:00 Törökbálint V-VI. kcs fiú Röplabda Diákolimpia
Diósd III.kcs. fiú kosárlabda diákolimpia 1-2. forduló
Kézilabda Diákolimpia IV.kcs lány

December 14.

Kézilabda Diákolimpia IV.kcs fiú

December 15.

SNI-RAK: Karácsonyi Gála

December 20.

10:00 – 14:30 Görög kiállítás 6.b

December 21.

Karácsonyi ünnepségek osztályokban

December 22. - Január 5.

TÉLI SZÜNET (szünet előtti utolsó tanítási nap: december 21. csütörtök – szünet utáni első tanítási nap január 8., hétfő)

2023. Novemberi programok

November 7.

17:00 Fogadó órák minden tagozaton, folyamatos kapcsolattartás a szülőkkel, gyengén álló tanuló szülőinek értesítése

November 8.

Futsal Diákolimpia IV. kcs. Eötvös Iskola
8. évfolyam Lázár Ervin Program keretében Fővárosi Nagycirkusz

November 9.

Agorverzum 10.b termtud csoport

November 10.

14:00 Tankerületi földrajzverseny

November 11.

8:00-11:40 Tanítás nélküli munkanap, pályaorientációs nap (SZOMBAT, június 19. ledolgozása)

November 13.

11:15 Angol nyelvű színház (9ny, 9a)
14:00 Magyar irodalom OKTV

November 14.

Néprajzi Múzeum 8.b
14:00 Matematika OKTV

November 16.

8:00-11:00 Óvodapedagógusok követő látogatása az első évfolyamon
14:00 Biológia OKTV
14:00 BTTE alsós játékos váltóverseny 3. forduló Kőrösi Iskola

November 17.

9:00 Lázár Ervin program 7. évfolyam (tornaterem)
12:00 Diákparlament
Első negyedéves értékelés 1. és 2. évfolyam

November 20.

14:30 Zrínyi matematikaverseny

November 23.

9:00 Futsal Diákolimpia IV. kcs. Műfüves pálya BUBI 3.forduló

November 28.

8:00-8:45 Szülők látogatása az első évfolyamon

November 30.

Országos Környezetvédelmi Pályázat kiírása
Tanulói jelentkezési határidő a központilag egységes írásbeli felvételire (4. és 8. osztály)
14:00 Olasz nyelv OKTV

2023. Októberi programok

Október 2-6.

7.b Határtalanul – Erdély
„A világ legnagyobb tanórája” programhoz csatlakozás, 11. évfolyam természettudomány tantárgy keretén belül

Október 2.

Zene Világnapja- Zeneiskola vendégprodukciója a tornateremben, Orgonakoncert a Szent István templomban

Október 3.

Meglepetés minikoncert az udvaron (eső esetén tornateremben)

Október 5.

BTTE váltóverseny a kosárlabda csarnokban

Október 6.

Aradi vértanúk napja megemlékezés
„Kell egy-két jófalat” – adományok eljuttatása a menhelyekre

Október 9-14.

Erasmus Days/ második idegen nyelvi projektnap

Október 13.

Szalagavató
Bolyai Matematika csapatverseny 3-8. osztályosoknak, (minden csapat a saját iskolájában írja)

Október 16-20.

7.a és 7.c Határtalanul – Erdély
Future is Your Challenge – Erasmus – olaszországi találkozó

Október 19.

Szakmázz, 8.a, 8.c Pályaválasztási kiállítás

Október 20.

Az ’56-os forradalom és szabadságharc megemlékezés – ünnepély

Október 21-29.

Erasmus – Olasz út

Október 23.

DÖK képviselők ünnepi koszorúzása

Október 25.

Nyílt nap a 5. évfolyam
8:00-8:45 Beiskolázási szülői tájékoztató
9:00 órától nyílt órák a felvételi tájékoztató szerint

Október 26.

Halloween napi ünneplés beöltözéssel – alsó tagozatosoknak- az osztályteremben
14:00 Halloween party felsőtagozatos diákoknak

Október 30. - November 3.

ŐSZI SZÜNET (szünet előtti utolsó tanítási nap: okt. 27., péntek – szünet utáni első tanítási nap nov. 6., hétfő)

2023. Szeptemberi programok

Szeptember 1.

8:00 Tanévnyitó

Szeptember 4.

Kosárladba csarnok ünnepélyes átadása
Felsőtagozatba lépünk- ötödikesek napja (esőnap: szeptember 5.)

Szeptember 4-8.

Kompetencia projekt: bemeneti mérések felső tagozat

Szeptember 4-22.

Szülői értekezletek

Szeptember 5.

16:30 Összevont szülői értekezlet (felső – és gimn.) 5. évfolyam
17:30 Összevont szülői értekezlet (felső – és gimn.) 9. évfolyam
Őszi érettségi vizsgára való jelentkezés határideje

Szeptember 6-8.

Végzős osztályok tanulmányi kirándulása 12.b szept. 6-7-8.

Szeptember 7.

9:00 – 12:00 Régészeti Park – 5. évfolyamosoknak rendkívüli történelem óra

Szeptember 11.

Bánk bán – színházlátogatás 11. évf.
A magyar dal napja – iskolarádiós program

Szeptember 15.

A mindennapos testnevelés választási határideje (formanyomtatvány)
Előrehozott érettségi- osztályozó vizsgákra jelentkezés szándéknyilatkozat

OKTV-re jelentkezés (kiv. filozófia) az igazgatónál

Szeptember 18-20.

8. a, 8.b – Erzsébet tábor Zánka

Szeptember 19.

10:00-13:00 Kiürítési gyakorlat BKK

Szeptember 22.

Tanítás nélküli munkanap, alkalmazotti tréning (kötelező mindenkinek) Százhalombattán

Szeptember 23.

Sárkányhajó verseny

Szeptember 26.

Népmese napja – Égigérő paszuly faldekoráció

Szeptember 25-29.

7.a Határtalanul – Erdély

Szeptember 29.

Magyar Diáksport Napja
8:00-9:00 Magyar Diáksport Napja-Mozgástevékenység Témanap

Szeptember 30.

Aranykaland

Szeptember 1-30.

Iskola pólók pótigénylése 2500.- Ft/ db

2023. Augusztusi programok

Augusztus 22.

13:00 Javítóvizsgákra konzultáció

Augusztus 23-28.

Vizsgaidőszak

Augusztus 24.

8:00 – 12:00 Pótbeiratkozás

Augusztus 25.

8:00 Javítóvizsgák

Augusztus 28-29.

Gólyatábor

Augusztus 29.

8:00 Osztályozó vizsga az előrehozott érettségizőknek

2023. Júniusi programok

Június 1.

Bécs kirándulás
16:30 Szülői értekezlet a leendő elsősök szüleinek

Június 1-16.

Egyéni munkarendes tanulók osztályozó vizsgái külön beosztás szerint

Június 2.

11:00 Mészöly Ágnes: Szabadlábon c. könyvének bemutatója, rendkívüli irodalomóra 9.a osztály
9:00-13:00 Dráma nap – előadás 6. évfolyam HELYSZÍN: tornaterem

Június 5.

8:00-16:00 Érettségi dolgozatok megtekintése

Június 6.

14:00 NYEK angol nyelvű dráma előadás – BKK
16:00 Arany Gála

Június 7-14.

Emelt szintű érettségi szóbeli vizsgák

Június 9.

9.NY osztály év végi vizsgája

Június 12-13.

Tanulmányi kirándulások

Június 14.

9:00 Középiskolások Környezetvédelmi Konferenciája

Június 16.

15:00 8. évfolyam ballagása

Június 19-30.

Középszintű szóbeli érettségi vizsgák

Június 21.

9:00-12:00 Beiratkozás az általános iskola különböző osztályaiba érkezők számára

Június 22.

8:00 Tanévzáró ünnepély
10:00-14:00 Beiratkozás a gimnáziumi tagozatra 5.b, 9.b

Június 23.

9:00-13:00 Beiratkozás a gimnáziumi tagozatra 9.ny

Június 29.

Tanévzáró tantestületi értekezlet

2023. Májusi programok

Május 2.

Terepgyakorlat a 9.b és 10.b biológia tagozatosainak, 11.b biológia faktosok

Május 4.

Utolsó tanítási nap gimnáziumban 12. évfolyam

Május 5.

13:00 – 12. évfolyamok ballagása

Május 8.

Tanítás nélküli munkanap

Május 8-26.

Érettségi írásbeli vizsgák
05.08. 9:00 magyar nyelv és irodalom
05.09. 9:00 matematika
05.10. 9:00 történelem
05.11. 9:00 angol nyelv
05.12. 9:00 német nyelv
05.15. 8:00 informatika, digitális kultúra
05.15. 14:00 ének-zene
05.16. 8:00 biológia
05.18. 14:00 földrajz
05.23. 8:00 fizika
05.23. 14:00 vizuális kultúra
05.24. 8:00 francia nyelv
05.25. 14:00 dráma
05.26. 8:00 olasz nyelv

Május 9.

ICDL vizsga 9.ny IT

Május 10.

9:00 Lázár Ervin Program Fővárosi Nagycirkusz 8. évfolyam

Május 11.

Tanítás nélküli munkanap gimnáziumi tagozat
ICDL vizsga 9.ny Szövegszerkesztés

Május 14-17.

Olasz nyelvi tábor

Május 14-18.

Határtalanul Erdélyben 7.b

Május 15-19.

Erasmus GEMS projekt Horvátország

Május 20.

Sárkányhajó verseny – Százhalombatta

Május 22.

DÖK nap (tanítás nélküli munkanap)

Május 23.

Győri látogatás infó tagozat 9.b-10.b

Május 26.

SNI-RAK: Családi nap

2023. Áprilisi programok

Április 2.

Úszó Diákolimpia „A” kategória – Budapest

Április 3.

10:00 SNI-RAK: Autizmus világnapi séta (Esőnap: 04.04.)

Április 4.

17:00 Fogadó órák minden tagozaton

Április 4-5, 12-13.

Kisérettségi írásbeli és szóbeli vizsgák 10. és 10.b (angol, magyar)

Április 6-11.

TAVASZI SZÜNET (szünet előtti utolsó tanítási nap: április 5. szerda – szünet utáni első tanítási nap ápr. 12. szerda)

Április 13.

8:00-9:45 Nyílt órák az alsó tagozaton a leendő elsősöknek és szüleiknek
Költészet napja, a Nagy versmondás

Április 14.

Kós Károly Program 8:00 1.a 9:00 1.b

Április 17-21.

7. a és 7. c osztály Határtalanul Kirándulás (Szlovénia- Horvátország)

Április 19.

Terror háza látogatás (érettségizők)
14:00 Lázár Ervin Program 1. évfolyam

Április 20.

8:00-18:00 Elsősök beiratása
Országos környezetvédelmi pályázat továbbítása

Április 20-25.

Előrehozott érettségizők osztályozó vizsgái angol

Április 23.

Rumini előadás BKK-ban

Április 24-25.

7:00-17:00 SULIZSÁK (elszállítás 26-án 13:00)

Április 24-28.

Fenntarthatósági Témahét

Április 25.

SNI-RAK: Versmondó verseny

Április 28.

Terepgyakorlat és rendkívüli természettudomány óra 9.b és 10.b biológia tagozat, 11.b
A tanulók és az általános iskolák (4. és 8. o.) értesítése a felvételről

2023. Márciusi programok

Március 2.

ARANY NAPOK
Látogatás a Paksi Atomerőműbe 12.b
Angol nyelvű szépkiejtési verseny 3-5. o
Látogatás – Fiumei úti sírkert

Március 2-3.

14:00 SNI-RAK: Szépolvasó verseny

Március 6.

8:30 Language Cert próbavizsga

Március 6-7.

Beiskolázási napok – gimnáziumi tagozat

Március 8.

Pénz Hét (Pénz nap)

Március 9.

16:30 „Nyitva van az Arany-kapu” beiskolázási program 3. alkalom

Március 13.

11:00 6.a – Érdi Rendőrség, rendhagyó osztályfőnöki óra

Március 14.

MÁRCIUS 15-i műsor
18:00 ARANY PROM BÁL gimnáziumi tagozat

Március 15.

Városi ünnepségen való részvétel és koszorúzás DÖK képviselőkkel

Március 17.

Ideiglenes felvételi jegyzék nyilvánosságra hozatala

Március 20.

8:00-10:00 – 10.a Természettudomány kompetenciamérés
10:00-12:00 – 11.b Természettudomány kompetenciamérés

Március 20-24.

Erasmus GEMS projekt Százhalombatta

Március 21-22.

Tanulói adatlapok módosítása

Március 21.

9:00-13:00 – 11.b Szövegértés-matematika kompetenciamérés

Március 22.

9:00-13:00 – 10.a Szövegértés-matematika kompetenciamérés

Március 23.

9:00-13:00 – 7.a Szövegértés-matematika kompetenciamérés
12:00 Rendkívüli irodalom óra Hamvas Béla életéről szóló, ’Nevezetes névtelen’ 11.b osztály
16:30 „Nyitva van az Arany- kapu” beiskolázási program 4. alkalom

Március 24.

9:00-13:00 7.a Természettudomány-angol nyelv kompetenciamérés
14:00 XXXIV. Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny megyei fordulójának szervezése (7-8. évf.)

Március 25.

9:00-13:00 (Szombat) Víz világnapi szemétszedés 5-10. évf.

Március 27.

9:00 – 13:00 – 7.c Természettudomány-angol nyelv kompetenciamérés
Komplex Természettudományi Verseny (7-8.évf.) Tárnokon

Március 27-31.

Digitális Témahét

Március 28.

9:00-13:00 – 7.c Szövegértés-matematika kompetenciamérés

Március 29.

Bolyai angol verseny 5-6-7. évfolyamosok részére
9:00 – 13:00 – 7.b Természettudomány-angol nyelv kompetenciamérés

Március 30.

9:00 – 13:00 – 7.c Szövegértés-matematika kompetenciamérés
Aranyos Percek a város óvodásaival

Március 31.

10:00 Madarak és Fák Napja Országos Verseny területi fordulója Budapesten (7.b-ből 1 csapat)

2023. Februári programok

Február 6.

8:00-16:00 A központi egységes írásbeli vizsgák eredményeinek közzététele (Értékelőlapok átvétele)

Február 8.

14:00-16:00 Országos Történelem Verseny (ált. isk., középiskola) megyei döntők

Február 9.

16:00 Nyitva van az Aranykapu 1. Farsangi forgatag

Február 10.

8:00-12:00 Farsang – Alsó tagozat

Február 10.

13:00-18:00 Farsang – Felső tagozat

Február 12-18.

Erasmus+ diákcsere Future is your Challenge projekt Lengyelországban

Február 14.

Bálint napi program

Február 15.

Jelentkezés az előrehozott érettségi vizsgákra, az ehhez szükséges osztályozó vizsgák kérelmezése

Jelentkezés érettségi vizsgára, felsőfokú továbbtanulásra

Jelentkezés a különbözeti vizsgára a 8 évfolyamos gimnázum 7. évfolyamára

Február 16.

10:00 Nemzetközi Kenguru matematika verseny

Február 22.

A tanulói jelentkezési lapok továbbítása a középiskolák felé, a tanulói adatlapokat a Felvételi Központ felé.

Február 22-24.

Kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja

Február 24.

16:30 „Nyitva van az Arany-kapu” beiskolázási program 2. alkalom

Február 27.

11:00 Francia nyelvű színház: Budapest Uránia Filmszínház (10.a/11.a)

2023. Januári programok

Január 9.

Téli szünet utáni első tanítási nap
Savaria Történelem Verseny iskolai forduló (14:00)

Január 9-12.

11. a és 11. b osztály történelem, matematika írásbeli és szóbeli kisérettségi

Január 9-20.

Egyéni munkarendes tanulók osztályozó vizsgái

Január 13.

Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulója (saját iskolában minden csapat)
NYEK féléves vizsgái

Január 20.

Félév zárása

Január 21.

4. és 8. osztályosok központi egységes írásbeli felvételi vizsgája

Január 21-25.

EDU Robotic Cup

Január 27.

Félévi értesítők kiosztása

Január 31.

4. és 8. osztályosok központi egységes írásbeli pótfelvételije

Decemberi programok

December 2.

Tanulói jelentkezési határidő a központilag egységes írásbeli felvételire (4. és 8. osztály)

December 2., 13:00-15:00

Mikulásváró „buli” a tornateremben 5. 6. évfolyam

December 5., 13:00-15:00

Mikulásváró „buli” a tornateremben alsó tagozaton

December 6.

Télapó látogat az iskolába

December 7.

Angol nyelvű színházlátogatás Budapest 9.NY
8:00 – 9:45 Nyílt órák a 4. a osztályban
10:00 – 11:00 Karácsonyfa díszítés a Főtéren
14:00 Savaria Történelem Verseny iskolai forduló

December 8.

MÜPA 9.a

December 9., 11:00

Faültetés (mentőállomás)

December 13., 8:00 - 9:45

Nyílt órák a 4. b osztályban

December 15-16.

SNI-RAK: Karácsonyi vásár

December 16., 10:00

SNI-RAK: Karácsonyi Gála

December 21.

 Karácsonyi ünnepségek osztályokban

December 22. - Január 8.

TÉLI SZÜNET (szünet előtti utolsó tanítási nap: dec. 21. szerda, – szünet utáni első tanítási nap 2021. jan. 9., hétfő)

Novemberi programok

November 2.

Pihenőnap, helyette munkanap november 12-én

November 3-4.

Bemeneti kompetenciamérés 6.b

November 7-8.

Bemeneti kompetenciamérés 6.a

November 8. 17:00

Fogadó órák minden tagozaton

November 12. (8:00 - 11:40) - SZOMBAT

Tanítás nélküli munkanap, pályaorientációs nap (november 2. szerda ledolgozása) 

November 16. 14:00

Magyar irodalom OKTV első forduló

November 17. 14:00

Biológia OKTV első forduló

November 17.

Kompetencia mérés 4.a

November 22. 13:00

Szakmai délután, tanítás 11:40-ig

November 24. 14:00

Angol nyelv OKTV első forduló

November 24.

Kompetencia mérés 4.b

November 29. 14:00

Francia nyelv OKTV első forduló

November 30., 8:00-8:45

Szülők látogatása az első évfolyamon

November 30.

Országos Környezetvédelmi Pályázat kiírása

November 30. - December 2.

Egészség napok

Októberi programok

Október 5.

Zene Világnapja
SzakMÁzz 8. a, 8.c osztályok

Október 6.

Aradi vértanúk napja megemlékezés

Október 7.

Szalagavató 14:00 – 12.B, 17:00 – 12.A

Október 12.

Nyílt nap a 9. évfolyam
8:00-8:45 Beiskolázási szülői tájékoztató
9:00-9:45 Diák szemmel az Arany
10:00 órától nyílt órák a felvételi tájékoztató szerint

Október 13-14. 7:00-17:00

Göncölj a Földért! SULIZSÁK

Október 14.

Bolyai Matematika csapatverseny 3-8. osztályosoknak

Október első két hétben

Az állatok világnapja alkalmából előadások az alsósoknak a felsősöktől és gimnazistáktól (saját kisállattal a felelős állattartás jegyében), külön forgatókönyv alapján

Október 15.

Munkanap, október 31. ledolgozása

Október 19.

Nyílt nap a 5. évfolyam
8:00-8:45 Beiskolázási szülői tájékoztató
9:00 órától nyílt órák a felvételi tájékoztató szerint

Október 20., 12:00-13:30

Meet and Code pályázati foglalkozás (tornaterem)

Október 21., 11:00

Diákparlament

Október 26.

Halloween tökfaragó verseny

Október 31. - November 2.

ŐSZI SZÜNET (szünet előtti utolsó tanítási nap: okt. 28., péntek – szünet utáni első tanítási nap nov. 3., csütörtök)

Szeptemberi programok

Szeptember 1., 8:00

Tanévnyitó ünnepély

Szeptember 1., 9:00

Tanítási órák: 3-5. óra osztályfőnöki, délután igény esetén napközi és tanszoba

Szeptember 2.

Felsőtagozatba lépünk- ötödikesek napja

Szeptember 5.

Őszi érettségi vizsgára való jelentkezés határideje

Szeptember 5-7.

12.B osztálykirándulás

Szeptember 5. 16:30

Összevont szülői értekezlet
(felső – és gimnázium) 5. évfolyam

Szeptember 5. 17:30

Összevont szülői értekezlet
(felső – és gimnázium) 9. évfolyam

Szeptember 5-23.

Szülői értekezletek

Szeptember 7.

Régészeti Park – 5. évfolyamosoknak rendkívüli történelem óra

Szeptember 13.

A magyar dal napja – iskolarádiós program

Szeptember 14-16.

Terepgyakorlat a 9-10. emelt term.tud csoportoknak helyben, Százhalombattán és a budapesti állatkertben

Szeptember 14-16.

Terepgyakorlat a 9-10. emelt term.tud csoportoknak helyben, Százhalombattán és a budapesti állatkertben

Szeptember 16.

Egri csillagok témanap (6. évfolyam)
Jókai-témanap (7. évfolyam)
Nemzeti örökségünk kirándulások

Szeptember 20-22.

Papírgyűjtés

Szeptember 23.

Tanítás nélküli munkanap, tantestületi kirándulás

Szeptember 30.

Magyar Diáksport Napja – Mozgástevékenység Témanap

Szeptember 30.

Népmese napja